Do premiery zostało trochę ponad miesiąc, a w sieci pojawiły się materiały promocyjne Samsunga Galaxy S23+ i S23 Ultra. Celowy zabieg czy zwykła wpadka?

Nie da się ukryć, że flagowe produkty Samsunga wywołują duże emocje i od kilku miesięcy regularnie pojawiają się o nich informacje w sieci. Z oficjalnych wieści jeszcze niewiele wiemy, ale świat byłby nudny, gdyby w sieci nie pojawiały się przecieki i tak, możemy podziwiać materiały promocyjne nowego Samsunga Galaxy S23+ i S23 Ultra. Chyba nikt nie jest zaskoczony, że niedługo przed premierą pojawia się taki wyciek. Wszystko to ma duży związek z targami CES 2023, które startują już na początku stycznia.

Targi CES 2023 to niezwykle ważne wydarzenie dla branży technologicznej. Najwięksi giganci szykują mocne premiery na to wydarzenie, aby zaskoczyć świat i skierować oczy wszystkich użytkowników w ich stronę. Są jednak tacy producenci, którzy swoje produkty wolą prezentować w sposób indywidualny i tak, Samsung zamierza pokazać nowe flagowce podczas wydarzenia Galaxy Unpacked. To ma się odbyć 1 lutego, więc koniec roku i przeddzień targów CES, wydaje się idealnym momentem na zrobienie małego szumu wokół flagowych smartfonów.

Samsung Galaxy S23+ i S23 Ultra - wyciekły materiały promocyjne

Kolorystyka na 2023 rok

Charakterystycznym kolorem wersji S23+ ma być różowy, który najczęściej będzie przejawiać się na materiałach reklamowych. Z kolei wersja Ultra zaprezentowana zostanie w kolorze zielonym. To oczywiście podstawowe kolory, a dostępna będzie również cała paleta alternatywnych barw. Nie pokazano na materiałach wersji podstawowej modelu, a ta wizualnie będzie bliźniaczo podobna. Pytanie tylko, czy również reklamowana będzie w wersji różowej (wiele na to wskazuje), czy jednak pojawi się kolor beżowo-złoty.

Co w środku?

Najważniejsze w przypadku flagowców jest to, co znajduje się w środku. Niezależnie od wybranego wariantu procesor to Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 i co najważniejsze, na całym świecie dostępny wyłącznie z chipem Qualcomma, a nie autorskim SoC Samsunga. Dalej mamy 8 GB pamięci RAM dla najsłabszej wersji i po 12 GB dla dwóch pozostałych. Topowy wariant Ultra wyposażony będzie w aparat 200 MP, który pozwoli na nagrywanie filmów 8K w 30 klatkach na sekundę (wzrost z 24 klatek w obecnej generacji S22). Pozostałe warianty będą miały główny aparat 108 lub 50 MP. Szczegółową specyfikację, którą znamy na ten moment, znajdziecie poniżej.

Samsung Galaxy S23+ i S23 Ultra - wyciekły materiały promocyjne
Zobacz także: Tani i porządny – taki ma być nowy Samsung Galaxy A34, który będzie rozsądnym wyborem

Samsung Galaxy S23 – dane techniczne

ProcesorQualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Pamięć RAM8 GB
Wyświetlacz6,1 cala (15,49 cm)
Aparat tył50 MP + 12 MP + 10 MP
Aparat przód10 MP
Bateria3900mAh

Samsung Galaxy S23+ – dane techniczne

ProcesorQualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Pamięć RAM12 GB
Wyświetlacz6,6 cala (16,76 cm)
Aparat tył108 MP + 10 MP + 10 MP + 12 MP
Aparat przód12 MP
Bateria4700mAh

Samsung Galaxy S23 Ultra – dane techniczne

ProcesorQualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Pamięć RAM12 GB
Wyświetlacz6,8 cala (17,27 cm)
Aparat tył200 MP + 12 MP + 10 MP + 10 MP
Aparat przód40 MP
Bateria5000mAh

Źródło: 91mobiles

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *