Samsung ogłosił, że funkcje oparte na sztucznej inteligencji (AI) z serii Galaxy AI, dotychczas dostępne w najnowszych modelach smartfonów Galaxy S24, będą teraz dostępne również na wybranych innych urządzeniach Galaxy.

Ta innowacyjna aktualizacja zostanie wprowadzona wraz z nową wersją interfejsu One UI 6.1. Urządzenia z serii Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 i Tab S9 również skorzystają z możliwości Galaxy AI. Aktualizacja ta zostanie udostępniona użytkownikom pod koniec marca.

TM Roh, prezes i szef Mobile eXperience Business w Samsung Electronics, podkreślił znaczenie Galaxy AI, nie tylko jako początku nowej ery w dziedzinie sztucznej inteligencji w smartfonach, ale także jako dążenie do udostępnienia tych innowacji jak największej liczbie użytkowników. Samsung planuje, że ponad 100 milionów użytkowników Galaxy będzie mogło korzystać z możliwości Galaxy AI w 2024 roku, kontynuując jednocześnie rozwój i wprowadzanie nowych innowacji w obszarze mobilnej sztucznej inteligencji.

Samsung rozszerza dostępność funkcji Galaxy AI na wybrane urządzenia Galaxy

Dzięki nowej aktualizacji One UI 6.1, użytkownicy Galaxy będą mieli dostęp do funkcji Galaxy AI, takich jak Chat Assist (Asystent pisania) i Live Translate (Tłumacz na żywo), które ułatwią komunikację w różnych językach. Ponadto, funkcje wspierające produktywność, takie jak Circle to Search (Zakreśl, by wyszukać) i Note Assist (Asystent notatek), oraz Browsing Assist (Asystent wyszukiwania) pozwolą szybciej znaleźć potrzebne informacje i efektywniej organizować zadania.

Nowa aktualizacja umożliwia także wykorzystanie narzędzi sztucznej inteligencji do kreatywnej edycji zdjęć i personalizacji urządzeń Galaxy. Funkcje takie jak Generative Edit (Edycja Generatywna) i Edit Suggestion ułatwią doskonalenie zdjęć, a Instant Slo-Mo pozwoli tworzyć niezwykłe ujęcia w zwolnionym tempie. Dodatkowo, tapety generowane przez AI umożliwią użytkownikom jeszcze większą personalizację swoich urządzeń Galaxy.

Aktualizacja One UI 6.1 z funkcjami AI zapewni użytkownikom Galaxy jeszcze większą wydajność, wsparcie w komunikacji i produktywności oraz inspirację do kreatywnej eksploracji możliwości swoich urządzeń.

Samsung rozszerza dostępność funkcji Galaxy AI na wybrane urządzenia Galaxy

Źródło: materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *