W tym tygodniu nie dwie, ale aż trzy gry czekają na tych, którzy wyczekują darmowych pozycji w Epic Games. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich.

Epic Games, jak co tydzień, przygotowało zestaw gier, które mogą zwrócić naszą uwagę. I choć część graczy ignoruje pozycje, które ich nie interesują, są też zwolennicy drugiej opcji. To ci, którzy przypisują do konta każdą możliwą grę, bo nie znają dnia ani godziny, kiedy przypadnie im ona do gustu. Bez względu na to, którymi typami graczy jesteście, zachęcamy do sprawdzenia, co tym razem w sklepie z grami firmy Epic czeka na zainteresowanych.

Za darmo w Epic Games: Divine Knockout (DKO), First Class Trouble, Gamedec

Divine Knockout (DKO)

W tym przypadku mamy do czynienia z darmową, prostą, platformową bijatyką z elementami gry akcji. Nasze zadanie jest proste: obserwując rozgrywkę z perspektywy 3. osoby musimy pokonać bogów, grając małym, ale potężnym bogiem. Cel jest oczywisty – zaatakowanie, ogłuszenie i strącenie przeciwników z areny, by zostać jedynym bogiem na mapie.

Kliknij, aby pobrać grę w Epic Games Store!

Za darmo w Epic Games: Divine Knockout (DKO), First Class Trouble, Gamedec

First Class Trouble

First Class Trouble stanowi z kolei grę towarzyską, która nadaje się np. na imprezę. Wyobraźmy sobie, że znajdujemy się na statku MSK Alithea jako poasażerowie. Gracze muszą jednocześnie współpracować i rywalizować ze sobą, aby przetrwać katastrofę. Kooperując, musimy wyłączyć sztuczną inteligencję, która kontroluje statek i ma mordercze zapędy. Niestety – niektórzy spośród nas mogą być podszywającymi się pod ludzi Persenoidami. To androidy, sterowane przez naszego głównego rywala, czyli C.A.I.N. – ową sztuczną inteligencję. Brzmi jak nieco bardziej „ludzka” wersja „Among Us”? Być może.

Kliknij, aby pobrać grę w Epic Games Store!

Gamedec

Bez wątpienia hitem obecnego tygodnia, jeśli chodzi o darmowe gry w Epic Games, jest Gamedec. Mamy do czynienia z cyberpunkowym, izometrycznym RPG, które oferuje rozgrywkę jednoosobową. Wcielamy się w postać detektywa, którego zadaniem jest rozwiązywanie zagadek w wirtualnych światach. Przesłuchujemy zatem świadków i podejrzanych, próbując wydobyć z nich informacje, które doprowadzą nas do rozwiązania. Odkrycie w pojedynkę niecnych planów wroga i zapobiegnięcie katastrofie? Czemu nie!

Kliknij, aby pobrać grę w Epic Games Store!

Na pobranie wyżej wymienionych gier (lub po prostu przypisanie ich do swojego konta Epic Games) macie czas do 19 stycznia, do godziny 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *