W sklepie Komputronik można nabyć Zhiyun Creator Kit 3 LAB za kwotę 599 zł, co jest aktualnie najlepszą ofertą w polskiej sieci dystrybucji

Jeśli interesujecie się fotografią i filmowaniem, to waszej uwadze nie mógł umknąć gimbal Zhiyun Crane 3 LAB. Jest to jeden z topowych gimbali do lustrzanek na rynku i w swoim segmencie miejsca ustąpić może prawdopodobnie tylko produktom firmy DJI (np. DJI RS 2 Pro Combo), chociaż i tak wielu wskazuje te gimbale jako równe sobie. Mimo wszystko jest to dosyć drogi sprzęt, ponieważ aktualnie można nabyć gimbal ten za około 3299 złotych, a pojawią się oferty nawet za ponad 4 tysiące złotych. Jeśli jednak posiadacie taki sprzęt, to teraz pojawiła się doskonała okazja, aby zakupić do niego akcesoria, ponieważ w sklepie Komputronik pojawiła się wyjątkowo ciekawa oferta na Zhiyun Creator Kit 3 LAB.

Zhiyun Creator Kit 3 LAB

Standardowo zestaw z rozszerzeniem akcesoriów kosztuje 1499 złotych i w takiej cenie można go nabyć w większości sklepów w polskiej dystrybucji. Pojawiały się oferty za kwotę 999 złotych i 899 złotych, ale tym razem Komputronik przygotował jeszcze lepsza propozycję – 599 złotych za Zhiyun Creator Kit 3 LAB. To oznacza, że cena została obniżona o 900 złotych i tym samym jest to najlepsza na obecną chwilę oferta na rynku. Jeśli rozważaliście zakup rozszerzenia dla swojego gimbala, to teraz jest świetny czas, aby to zrobić. Warto jednak pamiętać, że mówimy tutaj tylko o tzw. Expansion Kit, a nie o całym gimbalu, chociaż trzeba przyznać, że gdyby za 599 zł oferowana Zhiyun Crane 3 LAB to prawdopodobnie niemiałby on żadnej konkurencji na rynku. Na stronie sklepu nie podano do kiedy obowiązuje promocja, ale najprawdopodobniej będzie to kilkudniowa obniżka ceny.

Zawartość zestawu:

  • ZHIYUN PHONE HOLDER (uchwyt do telefonu)
  • ZHIYUN ZOOM/FOCUS MOTOR COMBO KIT MAX & LITE (zestaw Follow Focus Combo Kit Max & Lite)
  • ZHIYUN MULTIFUNCTIONAL CAMERA BELT LARGE (pas do montażu gimbala)
  • ZHIYUN QUICK SETUP KIT (klips szybkiego montażu)
  • ZHIYUN QUICK RELEASE BASE PLATE (płytka szybkiego montażu)
  • ZHIYUN TELESCOPIC MONOPOD WITH LOCKING BUCKLE (monopod)

Link do strony w sklepie znajdziecie TUTAJ

Zhiyun Creator Kit 3 LAB

Foto. materiały prasowe producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *