Jak co czwartek, Epic Games także wczoraj dostarczyło graczom kolejne tytuły, które mogą bezpłatnie dodać do swojej kolekcji. Jeden z nich to prawdziwa perełka.

Mam wrażenie, że Epic Games co roku stawia sobie za cel podrzucenie graczom przygód Świętych z Trzeciej Ulicy. W ubiegłym roku można było bezpłatnie dodać do swojego konta Saints Row: The Third Remastered, czyli wydany w 2020 roku remaster gry z 2011 roku. Tymczasem od 08-15.12. użytkownicy tej platformy mogą sobie przypisać bezpłatnie do biblioteki czwartą część, a w zasadzie jej port, czyli Saints Row IV: Re-Elected.

Saints Row IV: Re-Elected

Wkraczając do świata wykreowanego przez twórców gry, stajesz się… prezydentem. Znani z poprzednich części serii Święci przeprowadzili się z mieszkania na poddaszu i obecnie zajmują ni mnie, ni więcej, tylko Biały Dom. Tymczasem Ziemia została zaatakowana, nie pozostaje Ci zatem nic innego, jak podjąć się próby jej ocalenia. Rzecz jasna, za pomocą oferowanych w grze supermocy oraz szerokiego arsenału broni, jaki ma do zaoferowania ten otwarty, wirtualny świat.

Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest duża możliwość personalizacji. To od gracza zależy, jak wygląda jego postać, jak jest ubrana oraz jaką bronią dysponuje -zarówno pod katem jej siły rażenia, jak i aspektów wizualnych. A jest z czego wybierać – dezintegrator, polaryzator i masa innych sprzętów tylko czeka, żeby wziąć je w swoje dłonie i wymierzyć z nich w kierunku obcych. Dodajmy do tego supermoce, takie jak zabijanie mocą umysłu lub przeskakiwanie nad budynkami, a w efekcie pewne jest jedno – zapowiada się kompletny chaos.

Podstawowa cena gry to 85 zł, dlatego warto się pospieszyć – zwłaszcza, jeśli jesteśmy miłośnikami gier o otwartym świecie lub mieliśmy pozytywne doświadczenia z wcześniejszymi częściami tej serii. Pełna wersja gry Saints Row IV: Re-Elected zawiera aż 25 pakietów DLC.

Wildcat Gun Machine

Drugą z gier, dostępnych w obecnym tygodniu za darmo w Epic Games, stanowi Wildcat Gun Machine. Produkcja ta, przeceniona z 49,99 zł stanowi dungeon crawler typu bullet hell. Znajdziemy tu ogromne mechy, hordy bestii, różnorakie bronie do wyboru oraz wisienkę na torcie w spostaci… uroczych kociąt. Czyż to nie urocze?

Na gracza czeka ponad 40 rodzajów broni, w tym sprzęt z automatycznie kierowanymi pociskami, eksplodującymi nabojami, cechującymi się dużym promieniem rażenia lub wiązkami laserowymi dalekiego zasięgu. Spragnieni rozgrywki znajdą tu także starannie opracowane walki z bossami oraz logiczne walki z czającymi się w ciemnościach potworami. A wszystko to skąpane w grafice, wykonanej w wyjątkowym stylu 2D.

Pamiętajcie tylko, by dodać obie gry do swojej biblioteki do 15.12.2022 do godziny 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *