Doskonała okazja do zwiększenia swojej kolekcji gier – Rage 2 oraz Absolute Drift: Zen Edition do odebrania za darmo w popularnym Epic Game Store

Wszyscy lubimy dostawać rzeczy za darmo, a Epic Game wie o tym najlepiej, bo niejednokrotnie już raczyli nas darmowymi grami. Czasem są to niszowe tytuły, które nie mają dużej wartości, ale czasami, tak jak teraz, są to prawdziwe rodzynki na rynku i szkoda byłoby ich nie mieć w swojej kolekcji. Do tej pory jednym z najgłośniejszych “giftów” od Epic Game Store było GTA V, które okazało się strzałem w dziesiątkę. Teraz postanowiono rozdać aż dwie gry i są to Rage 2 oraz Absolute Drift: Zen Edition. Taka okazja może się już nie powtórzyć, dlatego logujcie się na wasze konta w Epic i pobierajcie gry póki jest jeszcze czas.

Promocja trwa do 25 lutego do godziny 17:00, a jedyne co trzeba zrobić, aby odebrać tytuły za darmo, to posiadać aktywne konto na Epic Game Store. Później przechodzimy przez proces zakupu (darmowy) gry, pobieramy tytuł i możemy cieszyć się godzinami świetnej rozgrywki. Prawda, że proste? Jednak przypominamy raz jeszcze – czasu zostało naprawdę mało, więc jeśli jeszcze nie macie gry na swoim koncie, to uderzajcie szybko do Epic po swoją kopię.

Linki do odpowiednich kart w sklepie:

Absolute Drift – opis

Absolute Drift: Zen Edition

Gra wyścigowa inna niż wszystkie. Przejdź drogę od nowicjusza do mistrza driftingu, doskonaląc swoje umiejętności w przepięknym, minimalistycznym świecie. Daj z siebie wszystko na torach driftingowych i dzikich górskich drogach, odblokowując trofea i startując w elitarnych zawodach. Rywalizuj z widmami najlepszych graczy na świecie lub doskonal swoje umiejętności, prześcigając własnego ducha. Zrelaksuj się przy ponad 3 godzinach oryginalnej muzyki elektronicznej autorstwa C41 i Nyte, stawiając czoła wyzwaniom, które wystawią Twoje umiejętności jazdy na próbę, dopóki nie opanujesz sztuki driftu.

Rage 2 – opis

Rage 2

Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy. Pozbawiono Cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

Foto. materiały prasowe wydawców

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *