Kto jeszcze nie grał w topową polską produkcję Wiedźmin 3: Dziki Gon ma teraz szansę nadrobić zaległości i skorzystać z ciekawej promocji na Nintendo Switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon to bezapelacyjnie jedna z najlepszych polskich gier jakie do tej pory pojawiły się na rynku. CD Project RED wykonało kawał ciężkiej pracy, aby dać graczom pełnowartościowy produkt, który zachwyca nawet prawie 6 lat po premierze (grę pokazano 18 maja 2015 roku). Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, a znajduje się on na waszej liście MUST HAVE i macie konsolę Nintendo Switch, to teraz pojawiła się świetna okazja, aby rozszerzyć kolekcję o dodatkową grę. W eShopie pojawiła się promocja na cyfrową wersję Wiedźmina 3 i to w niebyle jakiej wersji, powiem jest to Edycja Kompletna.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna

Edycja Kompletna – wszystkie dodatki na pokładzie

Na liście dodatków zawartych w tej edycji znalazły się najważniejsze pozycje: “Serce z kamienia” oraz “Krew i wino”. Podstawowa wersja to kilkadziesiąt godzin ciekawej rozgrywki, a każdy z tych dodatków zapewnia kilkanaście dodatkowych godzin gry pełnej emocji, ciekawej fabuły i pięknej jakości obrazu. Teraz można nabyć grę w promocyjnej cenie – zamiast standardowych 249,99 złotych dostępna jest w cenie 149,99 złotych. Zakupu należy dokonać we wbudowanym sklepie z poziomu konsoli, dlatego też nie możemy podać Wam odnośnika do promocji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Kompletna

Odwiedź miasto Novigrad, pełne przepychu i korupcji, wytrzymaj szczypiący mróz w zrytych przez wiatr wyspach Skellige i uciekaj przed ciemnymi siłami, które polatują po opuszczonej i spustoszonej ziemi niczyjej. Pływaj po otwartym morzu, zanurz się pod powierzchnię i szukaj dawno zagubionych artefaktów lub wsiądź na swego ogiera i rusz do walki – świat Wiedźmina tylko czeka na to, byś go odkrył. Podejmuj decyzje i stawiaj czoła ich konsekwencjom, by otworzyć sobie koniec szyty na miarę twojego stylu gry. Odkryj świat Wiedźmina na nowo i przeżyj go tak jak chcesz.

Foto. materiały prasowe wydawcy

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *