Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z innowacyjnym panelem AI Control. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości współpracy, a także wykorzystaniu sztucznej inteligencji urządzenia zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia.

Nowe pralki i suszarki Samsung AI Control wyposażone są w technologie, które adresują wszystkie potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalnych urządzeń ułatwiających życie. Poznaj je wszystkie.

Samsung AI Control

Postaw na inteligencję

Obowiązki domowe dają się lubić pod warunkiem, że posiadamy urządzenia, które nas w nich odciążają. Jak sprawić, aby codzienne pranie i suszenie było prostsze i przyjemniejsze? Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa. Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Tym sposobem suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje właściwy program suszenia. Aby uczynić pranie jeszcze prostszym panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz dostosować odpowiednie ustawienia, co pozwala lepiej zarządzać naszym czasem w ciągu dnia i odpowiednio planować nasze domowe obowiązki. Problem odpowiedniego doboru programu prania rozwiąże Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy.  My już nie musimy się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy odpowiednio odmierzyliśmy ilość płynu do prania. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów, wody i energii elektrycznej.

Samsung AI Control

Dbaj o to, co ważne

Czy można połączyć skuteczność, dbanie o tkaniny z troską o środowisko? Wybierając pralkę Samsung z technologią EcoBubble™ mamy gwarancję, że pranie będzie idealnie czyste, przy zastosowaniu niskiej temperatury, co przekłada się na mniejsze zużycie energii. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin – od delikatnych po bawełniane. Technologia EcoBubble™ chroni kolor i strukturę tkanin, przedłużając ich życie oraz skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Jest to możliwe dzięki połączeniu detergentu, powietrza i wody w specjalnym generatorze. Powstała w ten sposób aktywna piana dokładniej niż proszek wnika w głąb tkaniny, rozpuszczając zanieczyszczenia i pozostawiając ubrania w idealnej czystości.  To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy przykładają wagę do jakości ubrań i chcą, aby służyły im jak najdłużej.

Samsung AI Control

Suszenie prostsze niż kiedykolwiek

Dzięki suszarkom Samsung AI Control możemy zapomnieć o uciążliwym rozstawianiu suszarki, która zajmuje sporo miejsca, a proces schnięcia ubrań trwa o wiele za długo. Inteligentny system Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung AI Control wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię. Natomiast technologia Air Wash w nowych pralkach i pralko-suszarkach Samsung to świetne rozwiązanie dla rzeczy, które chcemy tylko odświeżyć.  Działa za pomocą samego podgrzanego powietrza, bez wody, detergentów czy środków chemicznych. Air Wash usunie zapachy i bezpiecznie odświeży m.in. z odzież sportową, puchowe kurtki czy dziecięce pluszaki.

Sprawdzone technologie

Od zawsze szukamy sposobów na to, aby obowiązki domowe przebiegały szybciej i efektywniej, dlatego wysoko cenimy sobie technologie, które nam to umożliwiają. Oszczędność czasu zapewnia technologia Samsung QuickDrive™, która pozwala na skrócenie całego cyklu prania nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej skuteczności. Oznacza to, że w czasie, w którym zwykła pralka wykonuje jeden cykl, w pralce Samsung z technologią QuickDrive™ możemy wyprać nawet dwa razy więcej ubrań. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w pralkach Samsung, która zdążyła podbić serca użytkowników, są dodatkowe drzwi AddWash™. Dzięki nim już nigdy nie będziemy musieli czekać na zakończenie cyklu prania, jeżeli zdarzy nam się zapomnieć o umieszczeniu w pralce jakiejś części garderoby. To co odróżnia pralki Samsung z drzwiami AddWash™ od standardowych rozwiązań to brak konieczności czekania na odpompowanie wody, aby móc dodać zapomniany element odzieży.  Oznacza to także sporą oszczędność wody i energii, ponieważ nie musimy nastawiać dodatkowego cyklu, gdy szczególnie zależy nam na wypraniu jakiegoś elementu garderoby.

Samsung AI Control

Najnowsze pralki i suszarki Samsung to urządzenia odpowiadające na potrzeby użytkowników, którzy szukają rozwiązań pozwalających prać i suszyć dokładniej oraz szybciej.

Foto. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *