Czas na wprowadzenie inteligentnych funkcji do szczoteczek sonicznych, aby nasze zęby były czyste i zdrowe – Lebooo od Huawei wchodzi do Polski

Dzisiaj mamy Smart Czasy, tak to już jest, że człon Smart trafia do kolejnych urządzeń i wszędzie widzimy inteligentne rozwiązania. Dzisiaj jednak nie o tym czy to jest dobre, czy też nie, ale o nowym produkcie spod znaku Huawei, chociaż na rynku będziecie mogli zobaczyć firmę Lebooo. Mowa o inteligentnej szczoteczce sonicznej, która wykorzystuje aplikację Huawei AI Life. Celem tej szczoteczki jest oczywiście ułatwienie nam dbania o higienę jamy ustnej i w tym celu pojawiają się plany pielęgnacyjne, które mają nam podpowiadać jak usprawnić nasze mycie zębów.

Lebooo

Tryby pracy:

  • tryb czyszczenia – codzienna higiena jamy ustnej,
  • tryb wybielania i rozjaśniania – usuwanie przebarwień i wybielanie zębów,
  • tryb wrażliwy – delikatny tryb dla osób o wrażliwych dziąsłach,
  • tryb pielęgnacyjny – dla osób o wrażliwych zębach,
  • tryb personalizacji – umożliwia dostęp do rozszerzonych ustawień

Jednak Lebooo to nie tylko teoria, ale również praktyczne zalety. Zgodnie z deklaracjami producenta, czas ładowania szczoteczki to aż 8 godzin, jednak w pełni naładowana bateria powinna wystarczyć na aż 90 dni pracy, a to wynik pozwalający zapomnieć nam o ładowaniu raz na 3 miesiące. Z technicznych aspektów warto zaznaczyć, że opracowano specjalny magnetyczny rdzeń, który wytwarza wibracje o wysokiej częstotliwości 38000 razy na minutę. Taka częstotliwość ma pozwolić na dotarcie nawet w najtrudniej dostępne miejsca, co zwiększy skuteczność mycia zębów.

Lebooo

Poza praktycznymi zaletami, szczoteczka również oferuje ciekawy design w nieco minimalistycznym stylu. Jak na szczoteczkę do zębów, to można powiedzieć, że jest naprawdę ładna. Rekomendowana przez producenta cena, to 299 zł, a produkt można znaleźć m.in. w sklepach sieci Media Expert. Czy Huawei podbije teraz świat swoimi szczoteczkami? Raczej nie, ale na pewno jest to produkt warty uwagi, bo wykorzystano najnowsze technologie w celu poprawy efektywności dbania o higienę, a w dzisiejszych czasach to niezwykle ważne.

Foto. materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *