Ogólna popularność serwisów streamingowych zaowocowała dołączeniem usługi Applet TV+ na Google TV i zwiększeniem potencjalnej grupy odbiorców

Ostatni czas pokazał nam jak bardzo ważnym elementem są serwisy streamingowe, które notują gigantyczne wzrosty popularności w ostatnim roku, a przewidywania na najbliższy czas mówią, że wzrost będzie dalej trwał. Ten trend zamierza wykorzystać Apple, które swoją usługę Apple TV+ wprowadza na urządzenia i przystawki opierające się o technologię Google TV. Czy jednocześnie jest to koniec dominacji Android TV i kolejny krok w stronę promowania serwisów streamingowych? W pewnym sensie tak, ponieważ produkt firmy kojarzonej z jabłkiem oferuje więcej aplikacji rozrywkowych niż jego odpowiednik spod znaku robota.

Apple TV+

Jak znaleźć Apple TV+ na Google Chromecast?

Wystarczy odwiedzić kartę Aplikacje lub wywołać funkcję “Dla Ciebie” za pomocą odpowiedniego urządzenia sterującego. Warto zaznaczyć, że aby korzystać z Apple TV+ konieczne jest opłacenie subskrypcji, a ta w zależności od wybranej oferty kosztuje około 24,99 zł. Jednak patrząc na oferowane usługi oraz rosnącą popularność tego serwisu streamingowego, to jest to oferta warta rozważenia, a możemy być pewni, że Apple w najbliższym czasie jeszcze bardziej rozwinie swój produkt, aby zwiększyć jego atrakcyjność względem najbliższej konkurencji.

Apple TV+

Aktualnie usługa jest dostępna na urządzeniach firm Sony oraz TLC, jednak pragniemy uspokoić wszystkich, ponieważ Google zapowiedziało, że kolejni producenci dołączą do oferty już wkrótce. Wstępne informacje mówią, że cały proces dołączenia kolejnych producentów do oferty będzie trwał do kilku miesięcy. Obecnie Apple TV+ dotarło na największe i najważniejsze dla siebie platformy, a gigant z Mountain View zdobywa kolejnych wartościowych dla siebie użytkowników, którzy przy okazji serwisu streamingowego mogą zainteresować się innymi produktami tego producenta. Czy wkrótce Apple stanie się liderem w tej dziedzinie? Tego dowiemy się za jakiś czas, a my będziemy uważnie przyglądać się całej sprawie.

Foto. materiały prasowe producenta

Źródło: Slashgear