Abonamenty komórkowe oraz usługi mobilnego dostępu do internetu Netii zostały rozbudowane o plany taryfowe z dostępem do największej i najszybszej w Polsce sieci 5G, której operatorem jest Polkomtel z Grupy Polsat. Klienci korzystający również z innych usług Netii, dostęp do 5G zyskują w abonamentach już od 35 zł miesięcznie.

Netia rozpoczęła dziś (27 maja 2021 r.) sprzedaż nowych ofert mobilnych z dostępem do super szybkiej sieci 5G. Największą nowością w ofercie Netia Mobile jest taryfa o nazwie „Super”, która zawiera nielimitowane połączenia głosowe, SMSy i MMSy w Polsce i UE oraz pakiet 30 GB danych w kraju i 4,5 GB w UE (RLAH). Cena taryfy „Super” dla klientów, który korzystają też z innych usług Netii wynosi 35 zł miesięcznie (cena brutto z rabatami za zgody marketingowe i e-fakturę).

Netia

O dostęp do technologii 5G rozbudowana została również najbogatsza taryfa o nazwie „VIP” (nielimitowane połączenia i aż 72 GB danych w Polsce i 6 GB w UE). Taryfa „VIP” dla użytkowników innych usług Netii kosztuje 50 zł miesięcznie. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, jeśli weźmiemy pod uwagę, że sieć 5G w Polsce jest dopiero na etapie rozwojowym. Względnie niskie ceny mają za zadanie skłonić klientów do wyboru nowej sieci. Należy jednak pamiętać, że konieczne jest posiadanie urządzenia, które 5G obsługuje, abyśmy mogli korzystać z pełni możliwości tej nowej technologii.

W taryfach „Super” i „VIP” – oprócz możliwości korzystania z sieci 5G – klienci otrzymają dostęp do serwisu muzycznego TIDAL gratis!

Klienci korzystający z super szybkich łączy stacjonarnych Netii oczekują bardzo szybkiej łączności również poza domem, dlatego jestem pewien, że docenią również nasze nowe, atrakcyjne taryfy z 5G. Z kolei użytkownikom, do których nie dociera dobrej jakości infrastruktura przewodowa możemy teraz zaoferować domowy dostęp bezprzewodowy o parametrach zbliżonych do sieci gigabitowej.

powiedział Tomasz Dakowski, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Obszaru B2C Netii

Foto. materiały prasowe operatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *