Każdy kto choć trochę interesuje się strategiami wojennymi powinien kojarzyć serię Company of Heroes, a teraz można odebrać 2 część zupełnie za darmo na Steam. Jednak promocja jest ograniczona i należy się pośpieszyć.

Steam po raz kolejny rozdaje gry za darmo, a tym razem przygotowano coś dla fanów wojennych klimatów. Do odebrania jest gra Company of Heroes 2 wraz z dodatkiem Ardennes Assault. Pozwala on na prowadzenie wojsk amerykańskich w aż 18 scenariuszach, co znacząco wydłuża czas gry w kampanii dla jednego gracza. RTS osadzony w realiach II wojny światowej przyciągnie wielu fanów i to świetna okazja, aby powiększyć swoją kolekcję o dodatkowy tytuł. Promocja jest jednak ograniczona, ponieważ darmową kopię można odebrać tylko do 31 maja do godziny 19:00. Zatem musicie się śpieszyć, jeśli chcecie przygarnąć taki zestaw.

Company of Heroes 2

Krótki opis gry:

Seria Company of Heroes 2, działająca na silniku Essence Engine 3.0, ma mechanikę premiującą przewidujących graczy. Poczynając od systemu TrueSight™ imitującego pole widzenia jednostek, aż po system osłon zachęcający do sprytnego rozstawiania oddziałów, nie wspominając o taktyce łączenia różnych rodzajów wojsk, a także wykorzystywaniu różnorodności strategii, która wymaga uważnego zastanowienia się przed próbą zniszczenia wrogiego czołgu zwykłą drużyną piechoty. Każda z gier stawia gracza przed ważnymi wyborami taktycznymi, mogącymi wpłynąć na dalsze losy wojny.

Link do strony w sklepie znajdziecie TUTAJ

Company of Heroes 2

Lista produktów do odebrania na Steam

  • Company of Heroes 2
  • Company of Heroes 2 – Ardennes Assault

Wymagania systemowe:

Minimalne

System operacyjny:Windows Vista 32-bit lub nowszy
Procesor:2Ghz Intel Core2 Duo or equivalent
Pamięć:2 GB RAM
Karta graficzna:GeForce 8800 GT or Radeon HD 2900XT
Miejsce na dysku:30 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane

System operacyjny:Windows 7 64-bit lub nowszy
Procesor:3Ghz Intel i5 quad core or equivalent
Pamięć:4 GB RAM
Karta graficzna:GeForce GTX 470 or Radeon HD 5850
Miejsce na dysku:30 GB dostępnej przestrzeni

Foto. materiały prasowe wydawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *