Do 25 lutego do godziny 11:00 gra Forza Horizon 3 pozostaje w atrakcyjnej cenie 29 złotych w sklepie RTV Euro AGD – liczba egzemplarzy ograniczona, więc trzeba się spieszyć, aby zdążyć upolować swoją sztukę

Wyścigowa seria gier spod znaku Microsoft osiągnęła ogromną popularność, a jej fani chwalą tytuł za tętniący życiem otwarty świat. Szybkie samochody, piękne widoki i możliwość odkrywania tego wszystkiego na wielkim ekranie sprawiły, że miliony graczy pokochały tę serię gier. Poszczególne wersje cieszą się mniejszym lub większym zainteresowaniem, a jedną z najlepiej ocenianych części jest Forza Horizon 3. Właśnie teraz w sklepie RTV Euro AGD gra dostępna jest w atrakcyjnej cenie 29 złotych. Regularna cena za ten tytuł wynosi 49 złotych, więc promocja może nie jest duża, ale warto sprawić sobie grę w ten cenie. Promocja obejmuje oczywiście wersję na konsole Xbox One/Xbox Series X i potrwa do 25.02.2021 do godziny 11:00.

Forza Horizon 3 Xbox One/Xbox Series X

Co zrobić, aby skorzystać z promocji?

W celu uzyskania rabatu na grę należy w koszyku wpisać kod NIGHTMODE. Warto pamiętać, że ilość gier w promocyjnej cenie jest ograniczona do 50 sztuk, więc trzeba się śpieszyć, aby zdążyć zakupić swój egzemplarz. Oczywiście nie jest to jedyna promocja w tym okresie, bo na przykład Forza Horizon 4 Xbox One/Xbox Series X jest dostępna w cenie 129 zł zamiast regularnych 249 złotych. Tutaj obowiązuje ten sam kod promocyjny, jednak liczba egzemplarzy jest ograniczona już do 30 sztuk.

Forza Horizon 3 Xbox One/Xbox Series X

Link do strony zakupowej znajdziecie – TUTAJ

Jeśli znajdziecie jakieś inne ciekawe promocje na gry, sprzęt komputerowy czy inne tego typu rzeczy, to możecie się nimi z nami podzielić pisząc e-mail na adres kontakt@wokoltechnologii.pl, a my przygotujemy artykuł na ten temat, żeby informacja o danej promocji dotarła do szerszego grona odbiorców i tym samym więcej osób zainteresowanych z niej skorzystało. Zapraszamy do aktywnego komentowania i dzielenia się swoimi atrakcyjnymi promocjami.

Foto. materiały prasowe wydawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *