Tej gry chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – Mafia III: Definitive Edition dostępna jest teraz w atrakcyjnej cenie, która zachęca do powiększenia kolekcji o kolejny tytuł

Co by nie mówić, na serii Mafia wielu z nas się wychowało, a sama seria zdobyła popularność na całym świecie. Dzisiaj chętnie wracamy do tytułów sprzed lat i choć trzecia odsłona wyszła stosunkowo niedawno, bowiem 7 października 2016 roku, to teraz pojawiła się bardzo ciekawa oferta na ten tytuł. Mowa konkretnie o wersji Mafia III: Definitive Edition, czyli zawierającej wszystkie najważniejsze DLC oraz pakiety jakie zostały wydane dla tej produkcji. W normalnej sprzedaży za grę musimy zapłacić 124 złote, a wyprzedażowa oferta umożliwia nam dokonanie zakupu w kwocie 23 złotych. Warto jednak mieć na uwadze, że oferta jest ograniczona czasowo i potrwa tylko do 22 kwietnia. Zatem trzeba się czym prędzej decydować na zakupy i powiększyć swoją kolekcję o ten świetny tytuł.

Mafia III: Definitive Edition

Krótki opis gry:

Jest rok 1968. Po latach walki w Wietnamie Lincoln Clay zrozumiał: rodzina to nie ludzie, wśród których przychodzi się na świat, ale ci, dla których się ginie. Teraz Lincoln wraca do Nowego Bordeaux i chce zostawić za sobą życie przestępcy. Gdy jego rodzina zastępcza, czarna mafia, pada ofiarą zdrady mafii włoskiej, Lincoln na zgliszczach tworzy nową organizację, aby przebić się przez szeregi wroga i dopełnić zemsty na mafiosach odpowiedzialnych za wcześniejsze wydarzenia. Nie obędzie się bez strzelanin, zaciętej walki wręcz, gorączkowych pościgów samochodowych i znajomości ulicy. Odpowiednia ekipa, kilka trudnych decyzji, odrobina mokrej roboty i świat przestępczy stanie przed tobą otworem.

Link do promocji – TUTAJ

Mafia III: Definitive Edition

Zawartość Mafia III: Definitive Edition:

  • podstawowa wersja gry
  • DLC fabularne – Gaz do dechy!
  • DLC fabularne – Niedokończone sprawy
  • DLC fabularne – Znak czasów
  • Pakiet lojalności wobec rodziny
  • Pakiet uzbrojenia: Sędzia, przysięgli, kat

Dajcie znać czy skorzystaliście z promocji, a jeśli tak, to jak Wam się grało w ten tytuł!

PS: Promocja dotyczy tylko wersji na Maca

Foto. materiały prasowe wydawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *