Ostatnio kosmiczne podboje obcych nam planet są na topie za sprawą Elona Muska, więc Surviving Mars idealnie wpisze się w klimat zdobywania innego świata i tworzenia tam kolonii ludzi, którzy są zdani tylko na siebie

Lubimy dostawać gry za darmo, a Epic Games Store rozpieszcza nas ostatnio bardzo ciekawymi tytułami, za które normalnie musielibyśmy zapłacić. Od dzisiaj do 18 marca można nabyć grę Surviving Mars zupełnie za darmo na wspomnianej platformie, więc to doskonała okazja, aby zapoznać się bliżej z tytułem. Dlatego też nieco przybliżymy Wam informacje o produkcji. Surviving Mars zostało stworzone przez Haemimont Games (ci sami, który stworzyli Tropiko 5) i wydane przez Paradox Interactive w 2018 roku, zatem całkiem młoda gra. Jeśli mielibyśmy opisać grę w kilku słowach, to można powiedzieć, że jest to strategiczno-ekonomiczny tytuł typu City Builder, a cała akcja rozgrywa się na Marsie, gdzie naszym celem jest stworzenie osiedla dla ludzkiej społeczności.

Surviving Mars

Link do strony w sklepie znajdziecie TUTAJ

Regularna cena na Steam to aż 107,99 zł, więc nie tak tanio jak mogłoby się wydawać, ale na szczęście Epic Games Store oferuje nam teraz tytuł zupełnie za darmo. Czas na odebranie swojej kopii macie do 18 marca do godziny 17:00. Jeśli już uda Wam się przygarnąć swój egzemplarz, to możecie zabrać się za budowanie miasta na Marsie i prowadzenie jego ekonomii tak, aby przetrwać jak najdłużej. Jeśli Wam się uda i sprostacie wyzwaniu to jesteście zwycięzcami, jeśli nie, to wasza kolonia niestety nie przetrwa. W sumie możecie poczuć się jak Elon Musk, tylko na szczęście robicie to wirtualnie, a nie na żywych organizmach, także jak nabierzecie nieco doświadczenia w Surviving Mars, to koniecznie wyślijcie CV do Elona, żeby przygarnął Was do swojej kosmicznej misji.

Wymagania systemowe:

Minimalne

System operacyjny:Windows 7 64-bit lub nowszy
Procesor:4th Generation Intel i3 CPU or equivalent
Pamięć:4 GB RAM
Karta graficzna:HD 4600/Geforce 620/Radeon 6450 or equivalent GPUs with 1 GB of video RAM
Miejsce na dysku:6 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane

System operacyjny:Windows 7 64-bit lub nowszy
Procesor:5th Generation Intel i5 CPU or equivalent
Pamięć:8 GB RAM
Karta graficzna:Geforce 750 Ti or equivalent with 4GB of video RAM
Miejsce na dysku:6 GB dostępnej przestrzeni

Foto. materiały prasowe wydawcy

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *