Samsung wreszcie ujawnił swojego najnowszego przedstawiciela z rodziny Galaxy, model M15, który wzbudził zainteresowanie w różnych regionach. W Polsce szykuje się prawdziwy hit sprzedażowy – OLED, bateria 6000 mAh i ładowanie 25 W!

Informacje o Galaxy M15 pojawiły się na oficjalnej irackiej stronie internetowej Samsunga oraz w wybranych lokalizacjach na Bliskim Wschodzie. Niestety, nie są jeszcze znane daty premiery ani ceny, jednak specyfikacje i oficjalne zdjęcia zostały już udostępnione.

Nowy Wyświetlacz: Odświeżająca Przebudowa

Galaxy M15 przynosi znaczną aktualizację w stosunku do poprzednika, modelu M14. Zamiast tradycyjnego panelu IPS LCD, teraz mamy do czynienia z 6,5-calowym wyświetlaczem OLED, oferującym częstotliwość odświeżania 90 Hz. Rozdzielczość ekranu to FHD+, zapewniając wyrazisty i ostry obraz.

Nowy Samsung Galaxy M15: budżetowy HIT dla Polaków

Moc w Detalach: Układ Dimensity 6100+

“Pod maską” nowego urządzenia znajdziemy potężny układ Dimensity 6100+, zastępujący poprzedniego Exynosa 1330. Współpracuje on z 4 GB pamięci RAM i 128 GB wbudowanej pamięci, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD.

Odkryj Szerszy Świat: Rozszerzony Zakres Kamer

Kamera w Galaxy M15 została wzmocniona o dodatkowy obiektyw ultraszerskokątny o rozdzielczości 5 MP. Główny sensor pozostaje na poziomie 50 MP, a aparat do makrofotografii również utrzymuje rozdzielczość 2 MP. Aparat do selfie o rozdzielczości 13 MP również pozostaje bez zmian w porównaniu z modelem M14.

Nowy Samsung Galaxy M15: budżetowy HIT dla Polaków

Ogromna Bateria i Szybkie Ładowanie

Galaxy M15 zachowuje imponującą baterię o pojemności 6000 mAh, zapewniającą długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, obsługuje szybkie ładowanie o mocy 25 W, umożliwiając szybkie uzupełnienie energii w krótkim czasie.

Nowe Kolory, Nowe Możliwości

Na stronie internetowej pojawiły się informacje o dostępnych kolorach, wśród których znajdują się: jasny niebieski, ciemny niebieski oraz szary. Specyfikacja nowego Samsung Galaxy M15 wydaje się być dopasowana do potrzeb masowego użytkownika w Polsce. Ekran OLED, częstotliwość odświeżania 90 Hz, bateria o pojemności 6000 mAh i wydajny procesor z pewnością zrobią z niego hit na polskim rynku. Cena? Na tą informację czekamy, ale liczymy, że będzie ona się wahać w okolicy 1000 złotych.

Źródło: GSMArena

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *