Samsung poinformował o swoich planach wprowadzenia długo oczekiwanej aktualizacji One UI 6.1 dla serii Galaxy S23, która będzie dostępna równocześnie z marcową łatką zabezpieczeń 2024 roku. Nowa aktualizacja przyniesie liczne nowe funkcje oraz usprawnienia, które mają zwiększyć komfort i wydajność użytkowników tych flagowych smartfonów.

Samsung ogłosił, że aktualizacja One UI 6.1 dla serii Galaxy S23 zostanie wprowadzona wraz z marcową łatką zabezpieczeń 2024 roku w Korei (za pośrednictwem @tarunvats33). Ta najnowsza informacja pozwala nam zgadywać, kiedy firma planuje wprowadzić kolejną dużą aktualizację dla zeszłorocznej flagowej linii smartfonów. Nowa wersja One UI 6.1 ma na celu dostarczenie użytkownikom szeregu nowych funkcji oraz poprawek, które mają znacząco ulepszyć doświadczenie korzystania z urządzeń S23.

Samsung zapowiada aktualizację One UI 6.1 dla Galaxy S23 wraz z marcową łatką zabezpieczeń 2024

Aktualizacja zabezpieczeń: Co nowego dla użytkowników Galaxy S23

Samsung regularnie dostarcza jedną aktualizację zabezpieczeń co kwartał dla serii S23 w Korei. W związku z tym, że firma jeszcze nie wydała aktualizacji zabezpieczeń dla tego kwartału, można przypuszczać, że zostanie ona udostępniona do końca bieżącego miesiąca, prawdopodobnie jako marcowy pakiet zabezpieczeń 2024 roku. Mając na uwadze to ogłoszenie, można przypuszczać, że Samsung potwierdził plany rozpoczęcia dystrybucji One UI 6.1 dla serii S23 do końca tego miesiąca, przynajmniej w Korei.

Kiedy Samsung wprowadzi nową wersję One UI dla serii Galaxy S23 w Korei, można spodziewać się, że szybko będzie ona dostępna także w innych regionach. Innymi słowy, One UI 6.1 dla linii Galaxy S23 jest już tylko miesiąc od nas. Po premierze w Korei firma powinna rozpocząć dystrybucję One UI 6.1 dla innych urządzeń, zaczynając od Galaxy Z Fold 5 i Galaxy Z Flip 5. Warto dodać, że Samsung już rozpoczął udostępnianie marcowej łatki zabezpieczeń 2024 roku dla serii Galaxy S23 w USA.

Źródło: SamMobile

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *