W marcowym zestawie gier PlayStation Plus czeka na graczy prawdziwa gratka! Od emocjonujących wyścigów po kung-fu i tajemnicze przygody – członkowie PS Plus będą mieli pełne ręce roboty. Czym dokładnie mogą się cieszyć posiadacze abonamentu w tym miesiącu? Oto krótka zapowiedź!

Marcowy pakiet gier PlayStation Plus Essential przynosi wiele emocjonujących przeżyć dla posiadaczy konsol PS4 i PS5. Wśród tytułów znajdują się: EA Sports F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2: Witch Queen. Gry będą dostępne do odebrania od 5 marca o godzinie 11:00.

PlayStation Plus - Marzec 2024 - F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2

EA Sports F1 23 | PS4, PS5

Wciel się w role kierowcy wyścigowego w oficjalnej grze 2023 FIA Formula One World Championship. W nowym rozdziale trybu fabularnego “Braking Point” czekają na Ciebie emocjonujące wyścigi i zacięte rywalizacje. Rywalizuj koło w koło na nowych torach w Las Vegas i Katarze, zdobywaj nagrody i ulepszenia w F1 World. Nowe flagi czerwone dodają autentycznego elementu strategicznego, a funkcja 35% długości wyścigu zapewnia więcej akcji i emocji. Życie w świecie F1 nie byłoby pełne bez zaktualizowanych samochodów na sezon 2023 i oficjalnego składu Twoich ulubionych 20 kierowców i 10 zespołów. Ponadto, F2, ostateczne miejsce treningowe dla F1, zostało zaktualizowane o najnowsze treści sezonu 2023, w tym nowe samochody i składy kierowców na całym torze. Stwórz swoją wymarzoną drużynę i ścigaj się o zwycięstwo w trybie kariery My Team, rywalizuj w trybie podzielonego ekranu lub w rozszerzonym wieloosobowym na różnych platformach, a także bądź bardziej społeczny dzięki nowym ligom Racenet.

PlayStation Plus - Marzec 2024 - F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2

Sifu | PS4, PS5

Czy jedno życie wystarczy, aby opanować sztukę kung-fu? Sifu to stylowa, ale surowa bijatyka, w której walczyć będziesz przy użyciu rąk w nowoczesnym miejskim otoczeniu. Od twórców uznanej gry walki na PS4 – Absolver, Sifu opowiada historię młodego ucznia kung-fu, który wyrusza na ścieżkę zemsty, tropiąc morderców swojej rodziny. Sam przeciwko wszystkim, nie ma sojuszników, ale za to licznych wrogów. Będzie musiał polegać na swoim unikalnym mistrzostwie kung-fu, aby przetrwać i zachować dziedzictwo swojej rodziny.

PlayStation Plus - Marzec 2024 - F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2

Hello Neighbor 2 | PS4, PS5

Rozwiąż zagadkę zaginionych dzieci w wiejskim miasteczku Raven Brooks w tej rodzinnej grze stealth horror. Hello Neighbor 2 zaprasza Cię do pozornie spokojnego miasteczka Raven Brooks, w którym każdy coś ukrywa. Jako dziennikarz śledczy szukasz najciemniejszych sekretów swoich sąsiadów i rozwiązujesz sprawę Pana Petersona, sławnego antagonisty z Hello Neighbor. Przesuwaj się po cichu, szukaj wskazówek za tajemnicami i walcz z złożonymi przeciwnikami kontrolowanymi przez zaawansowane sztuczne sieci neuronowe, które uczą się od Ciebie i innych graczy – całe miasteczko jest teraz Twoim placem zabaw!

PlayStation Plus - Marzec 2024 - F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2

Destiny 2: Witch Queen | PS4, PS5

Wejdź do Świata Tronu Savathûn, aby odkryć tajemnicę, jak to ona i jej Lucent Hive ukradły Światło. Poznaj tajemnice tworzenia nowych broni, nowego Glaive’a i przetrwaj prawdę w jej sieci kłamstw. Skorumpowany cudowny świat Savathûn jest miejscem delikatnej równowagi sił. Od jej pałacu po bagno, wszystko, co ukrywa, można znaleźć tutaj. Stwórz własną broń z unikalnymi kombinacjami modyfikacji, shaderów i statystyk. Opanuj nowy typ broni – Glaive i uwolnij potężne combo, ataki projektyli i osłonę energetyczną.

The Finals S.O Sleek Bundle, ekskluzywny dla członków PlayStation Plus

Członkowie PlayStation Plus mają dostęp do unikatowego zestawu kosmetycznego w grze The Finals, który obejmuje dwa różne zestawy ubrań w stylu wojskowym i skórki broni:

  • 2 epickie stroje
  • 12 epickich skórek broni

Zestaw ten będzie dostępny do pobrania w PlayStation Store wraz z pakietem miesięcznych gier PlayStation Plus. Po pobraniu zawartości zestawu będzie dostępna od razu w grze, niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem.

Źródło: materiały wydawcy

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *