Nie możesz się doczekać aktualizacji MIUI 14? Zainstaluj ją już dzisiaj w stabilnej wersji na swoim telefonie! Oto instrukcja, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

Xiaomi oficjalnie wypuściło najnowszą aktualizację MIUI 14 na rynek Chiński i mówi się, że inne kraje azjatyckie otrzymają ją w styczniu 2023. Nie podano jeszcze daty publikacji wersji Global, dlatego też Xiaomi.eu i MIUIPolska przygotowali fanowską wersję oprogramowania, którą możecie pobrać na swoje telefony, jeśli znajdują się one na liście wspieranych urządzeń (ważne, lista telefonów z dostępem fanowskiej wersji różni się od oficjalnej listy dla wersji Global).

Lista telefonów, na które można zainstalować już MIUI 14:

  • Xiaomi 12S Ultra,
  • Xiaomi 12S Pro,
  • Xiaomi 12S,
  • Xiaomi 12 Pro,
  • Xiaomi 12,
  • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
Zobacz także: Czy Twój telefon dostanie MIUI 14 - PEŁNA LISTA [Xiaomi, Redmi, Poco]

Szczegółowa instrukcja instalacji oprogramowania została udostępniona na stronie MIUI Polska (link znajdziecie tutaj), gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne linki, informacje oraz wskazówki. W kilku prostych krokach możecie cieszyć się najnowszym oprogramowaniem od Xiaomi. Wiele osób uważa, że fanowskie wersje od Xiaomi.eu i MIUIPolska są najlepszą alternatywą dla oficjalnych wersji. Do momentu oficjalnego wypuszczenia aktualizacji dla wszystkich telefonów Xiaomi minie zapewne jeszcze trochę czasu, więc jeśli nie chcecie czekać, to wydaje się to najlepsze rozwiązanie. Dodatkowo jest możliwość zgłaszania błędów, które napotkacie w pobranym oprogramowaniu, więc warto się dzielić tymi informacjami, aby pomóc twórcom w łataniu błędów.

Zainstaluj stabilne MIUI 14 na swoim telefonie już dzisiaj!

Link do pobrania aktualizacji na konkretne modele:

Ważne informacje

Przypominamy, że instalacja oprogramowania odbywa się na własną odpowiedzialność. Wersja dostarczona przez Xiaomi.eu jest fanowską wersją oprogramowania i nie daje 100% gwarancji, że wszystko będzie działać prawidłowo. Warto zachować ostrożność przy instalowaniu tego typu aktualizacji. Wersja beta dla smartfonów z serii Xiaomi 13 zostanie opublikowana prawdopodobnie 13 stycznia 2023 roku.

Źródło: MIUIPolska

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *