Najnowszy Apple Watch 7 to udany smartwatch, dlatego nie dziwi jego popularność, a teraz jest dostępny w obniżonej cenie. Dwie wersje pojawiły się na platformie Amazon w cenach obniżonych nawet do 150 złotych. Jeśli planowaliście zakup, to teraz jest dobry moment!

Na rynku dostępnych jest wiele smartwatchy, ale to Apple Watch 7 jako najnowsze dziecko giganta z Cupertino skradł serca wszystkich miłośników technologii. Nic dziwnego, że przez długi czas był problem, aby nabyć smartwatcha, więc o promocji mogliśmy tym bardziej zapomnieć. Dużą rolę w tym wszystkim odegrał kryzys na rynku półprzewodników, których po prostu brakuje, ale teraz sytuacja trochę się unormowała i jest promocja. Nie byle jaka, ponieważ rabat wynosi 100 złotych lub 150 złotych.

Apple Watch 7 w promocji na Amazon - do 150 złotych taniej

Apple Watch Series 7 z GPS i kopertą 41 mm – 1899,00 zł 1999,00 złLINK DO ZAKUPU

Pierwsza oferta dotyczy Watch Series 7 z GPS i kopertą w rozmiarze 41 mm w kolorze niebieskim. Oficjalny Amazon Polska oferuje cenę 1899 złotych, co oznacza rabat w wysokości 100 złotych (5%). Trzeba się jednak śpieszyć, ponieważ zostały ostatnie sztuki, a zainteresowanie jest naprawdę duże.

Apple Watch Series 7 z GPS+Cellular i kopertą 41 mm – 2299,00 zł 2449,00 złLINK DO ZAKUPU

Druga propozycja to Apple Watch Series 7 z GPS+Cellular, również w rozmiarze 41 mm, jednak kolor to północ. Tutaj standardowa cena wynosi 2449 złotych, a Amazon proponuje nam kwotę 2299 złotych, czyli otrzymujemy 150 złotych obniżki. Podobnie jak w poprzednim przypadku, liczba sztuk jest ograniczona, a zainteresowanie promocją bardzo duże.

Promocji nie było dawno, więc nawet taka niewielka obniżka cieszy oko. Może akurat chcecie sprawić sobie mały prezent na nadchodzący nowy rok. Dajcie znać czy udało Wam się kupić najnowszy smartwatch od Apple w obniżonej cenie. Jeśli znajdziecie produkt w niższej cenie, to również nas poinformujcie, żebyśmy mogli dać znać innym potencjalnie zainteresowanym osobom.

Źródło: Amazon

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *