W tym tygodniu w Epic Games Store pojawił się kolejny ciekawy tytuł do odebrania za darmo – Sunless Sea, czyli gra typu survival/explorer z elementami roguelike

Niedawno pisaliśmy, że w Epic Games Store pojawiły się dwa tytuły do odebrania za darmo – Rage 2 oraz Absolute Drift. Ta promocja zakończyła się wczoraj o godzinie 17:00, a w sklepie wylądowały kolejne dwie produkcje do ogrania za free. W pierwszej kolejności do Waszej kolekcji może dołączyć Sunless Sea, czyli gra fabularna typu survival/explorer z elementami roguelike, opracowana przez Failbetter Games. To tytuł w nieco innym klimacie niż poprzednie produkcje udostępnione na popularnej platformie, ale to nie znaczy, że jest to gra mniej interesująca, bowiem oferuje całkowicie inny klimat. Jej premiera miała miejsce w 2015 roku i co ciekawe, zebrała bardzo wysokie noty, a podczas rozgrywki widać wyraźną inspirację twórczością H.P. Lovecrafta.

Jeśli ta gra Was zainteresowała, to możecie ją odebrać do 4 marca do godziny 17:00. Zatem został prawie tydzień, ale już teraz wiemy jaki kolejny tytuł trafi do kolekcji darmowych gier od Epic Games Store. Będzie to Wargame: Red Dragon, czyli strategiczna gra w czasie rzeczywistym, za której produkcję odpowiada Eugen Systems. Rozgrywka opiera się na latach 1987-1991 w okresie zimnej wojny na terenach Azji Wschodniej, czyli są to klimaty nieco odmienne od poprzednio oferowanych produkcji. Ten tytuł będzie można odebrać zaraz po zakończeniu aktualnej promocji, czyli po 4 marca godzinie 17:00.

Epic Games Store

Zatem jak widać Epic dba o to, aby każdy znalazł coś dla siebie i wszyscy byli zadowoleni. Oferowane tytuły są raz większymi, a raz mniejszymi produkcjami, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę (poza tym, że są darmowe) – są wyjątkowo ciekawe i warte spróbowania. W sumie jeśli ktoś daje nam coś za darmo, to dlaczego by nie spróbować. Może tytuł, który w pierwszej kolejności nas nie zachwyca okaże się grą, która wciągnie nas na kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin i chętnie do niego wrócimy po jakimś czasie?

Foto. materiały prasowe wydawców

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *