Firewatch, czyli przygodowa gra stworzona przez Campo Santo trafiła właśnie na listę promocji w serwisie GOG z ceną 18,79 złotych

Gdy w 2016 roku debiutowała gra Firewatch to szturmem zdobyła pozytywne opinie za jeden z ciekawszych tytułów przygodowych. Gra jest genialna w swojej prostocie i oferuje niesamowity klimat, który tak naprawdę wciągnie każdego. Mamy okazję wcielić się w postać Henry’ego, czyli strażaka pracującego w Shoshone National Forest. Akcja rozgrywa się w 1989 roku, czyli rok po słynnym pożarze lasów w Yellowstone, gdzie w ciągu 6 miesięcy ogień objął prawie 5 000 km². W trakcie misji poznajemy Delilah, przełożoną Henry’ego, a cała fabuła gry nabiera tempa wraz z kolejnymi dziwnymi zjawiskami, które pojawiają się podczas patroli najbliższej okolicy. To właśnie za fabułę przyznano grze bardzo wysokie noty. Jednak my nie będziemy Wam tutaj spoilerować gry, ale przechodzimy do promocji.

Firewatch

Promocyjna cena 18,79 zł na GOG

Standardowa cena na GOG dla tej gry to 74,99 złotych. Aktualna promocja zmniejsza cenę do 18,79 zł i znajdziecie ją TUTAJ. Jest to oczywiście pełna wersja gry. Promocja jest o tyle ciekawa, że dotychczas najniższe ceny za ten tytuł wahały się w okolicy 55,90 zł. więc nadal dosyć sporo względem obecnej promocji. Nie znaleźliśmy informacji do kiedy potrwa promocja, dlatego warto się pośpieszyć póki jeszcze obowiązuje w sklepie. Jednak nie tylko Firewatch trafił na listę wyprzedaży platformy GOG, a są również tytuły, którym warto się przyjrzeć.

Firewatch

Poniżej lista wybranych tytułów objętych promocją

TytułCena
Atlantis: The Lost Tales3,99
Little Big Adventure 2 (Twinsen’s Odyssey)7,99
Myst III: Exile21,59
Myst V: End of Ages Limited Edition13,99
Röki39,99
Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands35,99
Still Life 23,49
Myst Masterpiece Edition7,99

Dajcie znać w komentarzach czy udało Wam się upolować grę w promocyjnej cenie i jakie inne tytuły znaleźliście na promocji w serwisie GOG.

Foto. materiały prasowe wydawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *