Centrum Technologiczne ekipy z Woking znalazło się właśnie na zdjęciach w Google Street View. Wszystko dzięki zawartej w ubiegłym roku umowie pomiędzy Google a McLarenem.

Nie zna życia ten, kto nie zwiedzał nigdy świata za pomocą Google Street View. Dla jednych to świetny sposób na zabicie czasu, dla innych – okazja to poszerzenia swoich horyzontów. Wkrótce do miłośników takich wycieczek może dołączyć trzecia grupa – miłośnicy motorsportu.

Ci z Was, którzy interesują się Formułą 1, z pewnością już w ubiegłym roku dostrzegli logotypy Google, Androida i przeglądarki Chrome, towarzyszące kierowcom i bolidowi ekipy McLaren. Ich powód jest oczywisty – McLaren w ubiegłym roku podpisał umowę o współpracy z Google. Co ciekawe jednak, partnerstwo zaczęło wkraczać właśnie na zupełnie nowy, wirtualny poziom.

Centrum Technologiczne w Google Street View

Od teraz możliwa jest bowiem wirtualna przechadzka po Centrum Technologicznym ekipy w Woking. Tym samym, które zagrało już w niejednym filmie, a swoim rozmachem nawet na statycznych zdjęciach budzi podziw. O ile jednak standardowo zdjęcia do Google Street View wykonywane są bezpośrednio z poruszającego się po ulicach miast samochodu, o tyle w tym przypadku sprawę powierzono kierowcy wyścigowemu. Oscar Piastri, tegoroczny kierowca ekipy McLarena, wyposażony w stelaż z aparatem, odbył wędrówkę po zakamarkach obiektu.

Dodatkowym atutem jest fakt, że twórcy postanowili oznaczyć wiele z pojazdów, znajdujących się na wystawie w McLaren Technology Centre. Tym samym podczas wirtualnej wycieczki możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Nie tylko ucieszymy nasze oczy, ale także zaspokoimy ciekawość pod względem szczegółów, dotyczących poszczególnych modeli samochodów.

Aby wybrać się na wyprawę do siedziby McLarena, wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ.

Źródło: Twitter, fot. McLaren

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *