Gran Turismo 7, jedna z najlepszych gier wyścigowych, dostarcza nowych emocji swoim fanom poprzez wprowadzenie pięciu nowych samochodów do gry. Fani mogą teraz cieszyć się jazdą nowymi modelami, które wprowadzają jeszcze więcej różnorodności.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany moment dla miłośników gry wyścigowej Gran Turismo 7, ponieważ 29 marca 2023 r. została wprowadzona darmowa aktualizacja gry. Aktualizacja 1.31 wprowadziła wiele nowych funkcji, samochodów i zmian torów, co na pewno sprawi, że gra stanie się jeszcze bardziej ekscytująca. Wśród nowych dodatków znalazły się dwa historyczne modele Porsche, Porsche 959 i 904 Porsche Carrera GTS. Oprócz tego, dla graczy dostępne są także Mazda 3 X Burgundy Selection i Toyota Alphard minivan. Do gry dodano także Audi RS 5 Turbo DTM z 2019 roku.

Gran Turismo 7: pięć nowych samochodów w najnowszej aktualizacji

Dla graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił na nowych torach, w aktualizacji 1.31 pojawiły się dwa nowe trasy Nurburgring: Nurburgring Endurance i Nurburgring Sprint. Ponadto, World Circuits w grze został wzbogacony o nowe wydarzenia, takie jak Japanese 4WD Challenge 600 i World Touring Cars 800 na torze Nurburgring, Porsche Cup na Kyoto Driving Park oraz Japanese 4WD Challenge 600 na Tokyo Expressway.

W ramach aktualizacji wprowadzono także kilka usprawnień, takich jak obsługa wyjścia 120 Hz i zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) w ustawieniach wyświetlania, co z pewnością poprawi płynność i responsywność gry. Do gry dodano również funkcję Keyboard Camera Switching Feature w Lobby races, a także różne ustawienia kar i przepisów wyścigowych w Online Championships.

Gran Turismo 7: pięć nowych samochodów w najnowszej aktualizacji

Oprócz dodania nowych samochodów i torów, najnowsza aktualizacja wprowadziła również wiele poprawek do samej gry. Jedną z najważniejszych zmian jest model symulacji fizyki samochodu i ustawienia asyst, co oznacza, że ​​samochody w grze będą teraz bardziej realistyczne i trudniejsze do prowadzenia. Zaktualizowane ceny Legend Cars (Hagerty Collection) zgodnie z rzeczywistymi wycenami, zapewnią bardziej realistyczną ekonomię w grze. Co więcej, nowa aktualizacja wprowadza także poprawki w rankingach i czasach celowych w Circuit Experience, co ułatwi graczom śledzenie swojego postępu i umożliwi osiąganie lepszych wyników. Dodatkowo, wprowadzono nowe menu w sekcji Cafe, co pozwoli graczom na interakcję z projektantami samochodów i postaciami występującymi w grze.

Podsumowując, najnowsza aktualizacja gry Gran Turismo 7 wprowadza wiele nowych funkcji, samochodów i torów, co z pewnością zadowoli miłośników wyścigów wirtualnych. Dodatkowo wprowadzone poprawki i usprawnienia na pewno pomogą graczom w osiąganiu jeszcze lepszych wyników i cieszeniu się jeszcze bardziej realistycznym doświadczeniem gry.

Źródło: PlayStation Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *