Jeśli jesteście klientami sieci Plus to możecie ucieszyć się na widok tej wiadomości. Od maja w sprzedaży będą smartfony iPhone, a operator rozpoczął nową współpracę również w zakresie pomocy technicznej

Operator sieci Plus poinformował, że rozpoczyna współpracę w zakresie sprzedaży smartfonów marki Apple – iPhone. To dobra zmiana dla wszystkich użytkowników tej sieci oraz miłośników sprzętu z nadgryzionym jabłkiem. Na razie nie podano szczegółów odnośnie tej współpracy oraz samej sprzedaży dla klientów, ale w informacji prasowej podano, że “klienci otrzymają całkowicie innowacyjną i wyjątkową formułę, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone”. Co to dokładnie oznacza? Ciężko na tę chwilę powiedzieć, ale jest bardzo prawdopodobne, że oferowany będzie wynajem urządzeń na czas trwania umowy lub preferencyjne warunki zakupu w atrakcyjnym finansowaniu.

Wsparcie techniczne u operatora

Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco:

  • 5G,
  • eSIM,
  • FaceTime over Cellular,
  • LTE,
  • Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot’u osobistego. To początek rozwoju współpracy operatora z tą serią urządzeń i mamy nadzieję, że już niedługo poznamy więcej szczegółów. Na razie utworzono specjalną podstronę, na której możemy zostawić do siebie kontakt jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem telefonu u operatora, a dział handlowy skontaktuje się z Wam, gdy telefony będą już dostępne w sprzedaży.

iPhone od maja w sieci Plus - rozpoczęcie nowej współpracy

Mamy nadzieję, że Plus dostarczy nową jakość sprzedaży telefonów na rynku w Polsce i zaproponuje swoim klientom innowacyjny sposób, który będzie dla nich przystępny. Na pewno będziemy śledzić wszystkie ukazujące się informacje i nie omieszkamy sprawdzić nowej oferty. Czy dodanie do oferty Plusa smartfonów iPhone zwiększa w Waszych oczach atrakcyjność oferty operatora? Dajcie znać co o tym myślicie i jakie jest Wasze stanowisko w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *