Podzielona na dwie części duża aktualizacja do GTA Online oferuje nie tylko nowych bohaterów i ciekawie skrojoną fabułę, ale także dodatkowe samochody, biznesy i szereg udogodnień dla graczy.

W rzeczywistości kreowanej przez Rockstar Games pewne jest jedno: kiedyś doczekamy premiery GTA VI. No, i jeszcze fakt, że w zasadzie co roku w okolicach świąt panowie spod znaku gwiazdy lubują się w serwowaniu graczom dużego dodatku fabularnego do GTA Online. Nie inaczej jest w tym roku – we wtorek, 13.12. premierę miał DLC Los Santos Drug Wars, a w zasadzie pierwsza część dużej aktualizacji, przygotowanej przez twórców gry.

Los Santos Drug Wars - Rockstar wypuścił nowe DLC do GTA Online

O aktualizacji

Los Santos Drug Wars, a ściślej “Pierwsza dawka” otwiera zupełnie nowy rozdział w świecie GTA Online, stanowiąc duża aktualizację fabularną. Na scenę wkracza bowiem banda nowicjuszy, na której czele stoi Dax – człowiek na krawędzi z wielkimi nadziejami na zawładnięcie światem, wzbogacenie się i wspięcie na szczyt przestępczego łańcucha pokarmowego w południowym San Andreas. Naszym zadaniem jest wsparcie Fooliganów, czyli prowadzonej przez niego bandy, by wspólnie zdominować nielegalny handel narkotykami.

Gracz ma za zadanie ukończyć „Pierwszą dawkę”, czyli sześć początkowych misji, aby odblokować nowy ciężki pojazd MTL Brickade 6×6. Następnie w zupełnie nowym budynku, jakim jest Freakshop, należy go odpowiednio ulepszyć, tworząc nowy biznes i własną markę substancji zmieniających umysł.

Los Santos Drug Wars - Rockstar wypuścił nowe DLC do GTA Online

Nowych pojazdów nie brakuje

Chcesz odcisnąć swój ślad na tegorocznym raporcie emisji dwutlenku węgla w LS? W takim razie spójrz na najnowsze pojazdy, dostępne wraz z aktualizacją – począwszy od nienagannego samochodu Överflöd Entity MT i klasycznego muscle cara w postaci samochodu Declasse Tulip M-100, aż po najnowocześniejsze samochody dostawcze, takie jak Zirconium Journey II i BF Surfer Custom.

Szukasz czegoś bardziej elitarnego? Żaden problem: na graczy czeka także samochód sportowy Annis 300R z ulepszeniami technicznymi od Imani, jednak dostępny jest on tylko do 28 grudnia. Co więcej, od 14 do 16 grudnia możliwe będzie odebranie za darmo muscle cara Declasse Tahoma Coupe w podziękowaniu za czynny udział w minionym wyzwaniu z napadami w roli głównej.

Udogodnienia? Liczne

Najnowsza aktualizacja do GTA Online wprowadza również szereg ulepszeń, w dużej mierze opartych na opiniach graczy, w tym możliwość ograniczenia listy kontaktów w iFruit oraz zwiększone wypłaty w misjach sprzedaży przemytu w ramach trwającego równoważenia gospodarki w Los Santos. Do tego na graczy czeka sporo nowych ubrań, a ptaszki ćwierkają, że już po nowym roku będziemy mogli legalnie zarządzać Downtown Cab Co. i – jak to miało miejsce w niejednej części serii Grand Theft Auto – zasiąść za sterami taksówki, by rozwozić pasażerów zgodnie z ich życzeniem.

Gracze posiadający GTA Online powinni zobaczyć na ekranie powiadomienie o dostępności aktualizacji (chyba, że gry aktualizują im się automatycznie). W przypadku posiadaczy PlayStation należ się liczyć z koniecznością pobrania 5,3 GB danych, posiadacze pecetów muszą pobrać 3,4 GB plików gry, a posiadacze konsoli Xbox 3,35 GB (w przypadku lastgenowych modeli) lub 13,18 GB (next gen).

Źródło: Rockstar Propaganda

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *