Dawno nie informowaliśmy o ciekawych promocjach. Tymczasem w Epic Games Store do 23 lutego możecie zgarnąć gry od Rockstar Games nawet o 70% taniej!

Dobrych promocji nigdy za wiele. A jeśli dotyczą one popularnych gier, które przyciągają miliony graczy przed komputery i konsole – tym bardziej. Nie inaczej jest w przypadku produkcji spod znaku gwiazd rocka. Ekipa Rockstar Games już dawno skradła serca graczy serią Grand Theft Auto. Ba, następnie porwała nas historią, toczącą się na Dzikim Zachodzie. Przez najbliższy tydzień możecie zostać kowbojem lub gangsterem o wiele łatwiej. Dlaczego? Na Epic Games Store znajdziecie solidne promocje gier tego studia.

Grand Theft Auto – złote dziecko Rockstar Games

Wśród dostępnych w ofercie promocyjnej gier znajdziemy aż dwa produkty z serii GTA. Pierwszy z nich to pakiet Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (przeceniony -50%, z 269 zł na 134,50 zł), w którego skład wchodzi Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto: San Andreas. Wszystkie trzy, rzecz jasna, w odświeżonej wersji The Definitive Edition, która miała premierę w ubiegłym roku.

Zobacz także: Los Santos Drug Wars – Rockstar wypuścił nowe DLC do GTA Online

Kolejną grą z tej gangsterskiej serii od Rockstar Games jest Grand Theft Auto V: Edycja Premium (również -50%, przeceniona z 129,99 zł na 64,99 zł). Warto przy tym pamiętać, że posiadanie GTA V uprawnia gracza do korzystania także z multiplayerowego trybu. Innymi słowy, kupując GTA V otrzymujemy GTA Online, które pod koniec roku otrzymało nowe DLC. Część misji, pojazdów i dodatkowych atrakcji, jakie wchodzą w jego składa, nadal nie zostały udostępnione graczom. Co więcej, rozgrywkę w GTA Online można rozpocząć w dowolnym momencie i nie ma ona wpływu na tryb single player.

A może jednak Dziki Zachód?

Ci gracze, którzy są miłośnikami Rockstar Games, jednak zamiast koni mechanicznych preferują takie, które trzeba wyczesać, osiodłać i dokarmiać, także nie pozostają stratni. Promocją zostały objęte również trzy tytuły, których akcja toczy się w kowbojskiej scenerii. Pierwszy z nich to Red Dead Online (ponownie -50%, z 89 zł na 44,50 zł). To multiplayerowy tryb dla tych, którzy chcą samodzielnie tworzyć historię. To właśnie gracz decyduje o tym, jak będzie kształtować się opowieść o bohaterze.

Do wyboru mamy także Red Dead Redemption 2 (tym razem -67%, przeceniona z 249,90 zł na 82,46 zł), czyli podstawową, single playerową wersję. Trzeci produkt z tej serii to Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition. W przypadku tej wersji gry mamy do czynienia z promocją sięgającą aż -70%. Zamiast 369 złotych zapłacimy zaledwie 110,70 zł.

Pamiętajcie o tym, by zakupu gry dokonać do 23 lutego, w przeciwnym razie nie załapiecie się na wyprzedaż.

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *