Płatna usługa Snapchata zyskuje trzy nowe funkcje oraz możliwość podarowania subskrypcji komuś bliskiemu. Czy to sprawi, że Snapchat+ zyska na popularności?

Snapchat wprowadza trzy nowe funkcje do swojej płatnej usługi subskrypcyjnej Snapchat+, która kosztuje 3,99 USD miesięcznie. Subskrybenci mogą teraz bardziej spersonalizować wygląd i sposób działania aplikacji. Jak? Choćby dostosowując przycisk przechwytywania aparatu, ikony aplikacji i nie tylko.

Personalizacja na całego

Użytkownicy mogą zmienić przycisk przechwytywania aparatu na określony kolor lub kształt, taki jak serce lub piłka nożna. Od teraz abonenci mogą ponadto dodawać niestandardowe tło do swoich czatów dzięki nowej funkcji „Tapety czatu”. Opcja ta została prawdopodobnie po raz pierwszy spopularyzowana przez WhatsApp firmy Meta, który ma tę funkcję już od dłuższego czasu. Abonenci Snapchata+ dzięki zmianom w aplikacji mogą od teraz zmieniać tapety czatu na standardowe tła dostępne w aplikacji lub na obraz z rolki z aparatu.

Zobacz także: Najczęściej lajkowane zdjęcia w serwisie Instagram? Pochodzą z Mistrzostw Świata

Poprzednia funkcja Snapchata+, dodana w październiku, dała użytkownikom możliwość wygaśnięcia historii Snapchata w różnych odstępach czasu zamiast 24 godzin. Wraz z aktualizacją subskrybenci Snapchata+ zyskali możliwość ustawienia wygaśnięcia Snapów w swojej Historii po jednej godzinie, sześciu godzinach, 12 godzinach, 24 godzinach, dwóch dniach, trzech dniach lub nawet jednym tygodniu. Dało to również subskrybentom możliwość używania różnych niestandardowych dźwięków powiadomień, gdy znajomy je Snapuje.

Snapchat+ dodaje nowe funkcje dostosowywania i opcję podarowania subskrypcji

Podaruj komuś Snapchat+

Wreszcie, subskrybenci mogą teraz wysłać znajomemu subskrypcję Snapchata+ jako prezent na święta dzięki nowej funkcji „Podarunki”. Uruchomienie tej funkcji nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Snapchat jeszcze w październiku zapowiadał wprowadzenie przed końcem roku takiej opcji. Dzięki podarunkom możliwe jest wysłanie znajomemu 12-miesięcznej subskrypcji Snapchat+ za 39,99 USD.

Snapchat wprowadził swoją płatną subskrypcję w czerwcu tego roku wraz z ekskluzywnymi, eksperymentalnymi i przedpremierowymi funkcjami. Snapchat+ odblokowuje możliwość sprawdzenia, kto ponownie obejrzał Twoją historię, a także specjalną odznakę i możliwość przypięcia znajomego jako obserwującego nr 1. Subskrypcja obejmuje między innymi możliwość zobaczenia „ogólnego kierunku podróży, do którego ostatnio wybierali się znajomi”. Według szacunków, w pierwszym miesiącu od premiery, Snapchat+ pomógł aplikacji zarobić ponad 5 milionów dolarów.

Źródło: TechCrunch

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *