Na platformie Steam gra Sniper Elite 4 dostępna jest z rabatem wynoszącym aż 90%, co sprawia, że tytuł możemy nabyć w cenie 21,49 zł.

Przyzwyczailiśmy się, że takie platformy jak Steam czy Epic Games, raz na jakiś czas rozdają wybrane tytuły za darmo, aby przyciągnąć nowych graczy do siebie. Jednak jednocześnie zdarza się, że niektóre tytuły są oferowane w naprawdę niskich cenach i tak tym razem postąpił Steam, który na grę Sniper Elite 4 oferuje nam aż 90% rabatu i to zarówno na wersję podstawową, jak i na edycję Deluxe, która zawiera znacznie więcej contentu.

  • Sniper Elite 4 – 21,49 zł 214,99 zł
  • Sniper Elite 4 Deluxe Edition – 32,49 zł 324,99 zł

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem gry to musicie się spieszyć, ponieważ promocja trwa tylko do 2 maja i jest to tak zwana oferta weekendowa. Zatem jeśli nie macie jeszcze planów na majówkę, a w waszej bibliotece gier nie ma tego tytułu, to rekomendujemy szybki zakup i próbę przejścia całej kampanii.

Link do strony z promocją na platformie Steam – KLIK

Sniper Elite 4 w promocji na Steam za 21 zł!

Krótki opis gry:

Akcja gry rozgrywa się po wydarzeniach z wielokrotnie nagradzanej poprzedniej części. Gracze będą mieli okazję zwiedzić piękny Półwysep Apeniński — od skąpanych w słońcu miasteczek na wybrzeżu Morza Śródziemnego przez prastare lasy i górskie doliny do gigantycznych budowli nazistów.

Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne musi walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu, aby zwalczyć nowe, przerażające niebezpieczeństwo zagrażające planowanej ofensywie alianckiej w Europie.

Wymagania systemowe:

Minimalne

System operacyjny:64-bit Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel CPU Core i3-2100 lub odpowiednik AMD
Pamięć:4 GB RAM
Karta graficzna:AMD Radeon HD 7870 (2GB) lub NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Zalecane:

System operacyjny:64-bit Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel CPU Core  i7-3770 lub odpowiednik AMD
Pamięć:8 GB RAM
Karta graficzna:Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *