Xbox Series X, najszybsza i najpotężniejsza konsola Xbox w historii, jest teraz dostępna w rewelacyjnej promocji na Euro.com.pl oraz w sklepach stacjonarnych. Dzięki możliwości zakupu w atrakcyjnych ratach 0% oraz jednej lub dwóch ratach gratis.

Jeśli marzysz o najszybszej i najpotężniejszej konsoli Xbox w historii, to teraz jest idealny moment, by spełnić swoje gamingowe fantazje! Euro.com.pl oraz sklepy stacjonarne oferują wyjątkową promocję na konsolę Xbox Series X z napędem 1TB, umożliwiając zakup w dogodnych ratach 0%. Co więcej, promocja oparta jest na atrakcyjnych warunkach, umożliwiając zakup w jednej lub dwóch ratach gratis!

Co to jest Xbox Series X?

Xbox Series X to konsola, która zmieni Twoje postrzeganie gamingu. Z 12 teraflopami czystej mocy graficznej, śledzeniem promienia DirectX, niestandardowym dyskiem SSD o pojemności 1TB i rozgrywką w jakości 4K, zanurzysz się w niesamowitych światach wirtualnej rozrywki. Dzięki funkcjom Quick Resume, ekspresowemu ładowaniu i rozgrywce w jakości do 120 klatek na sekundę, każda minuta spędzona z Xbox będzie niezapomniana.

Xbox Series X za 1899 złotych w RTV EURO AGD

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Zakup Xbox Series X teraz jest bardziej opłacalny niż kiedykolwiek wcześniej. Euro.com.pl oferuje tę potężną konsolę w 20 ratach 0% za jedyne 1899,05 zł, podczas gdy w sklepie stacjonarnym możesz ją mieć za trochę niższą cenę 1865,73 zł w 30 ratach 0%. Dodatkowo, możliwość skorzystania z jednej lub dwóch rat gratis sprawia, że oferta staje się jeszcze bardziej kusząca!

Sprawdź dane techniczne:

  • Procesor: 8 rdzeni AMD Zen 2 – 3.8 GHz (3.6 GHz z SMT)
  • Karta graficzna: AMD RDNA 2 GPU 52 Cus @ 1,825GHz , 12,15 TFLOPS
  • Pamięć RAM: 16 GB GDDR6 (10GB @ 560 GB/s, 6GB @ 336 GB/s)
  • Pojemność dysku: 1 TB SSD
  • Napęd optyczny: 4K UHD Blu-ray

Dzięki wsparciu dla gier 4K @ 60 FPS, do 120 FPS, HDR do 8K oraz wstecznej kompatybilności z poprzednimi generacjami konsol Xbox, Series X to krok naprzód w świat gamingu.

Xbox Series X za 1899 złotych w RTV EURO AGD

Promocja na konsolę Series X z napędem 1TB to doskonała okazja dla wszystkich fanów gier wideo. Dzięki rewelacyjnym warunkom zakupu w ratach 0% oraz dodatkowym ratom gratis, teraz możesz mieć najszybszą i najpotężniejszą konsolę Xbox w swoim domu. Nie zwlekaj, skorzystaj z tej wyjątkowej oferty już teraz i wejdź na wyższy poziom gamingu!

Źródło: materiały sklepu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *