Nowy iPhone SE 2022 wzbudza sporo emocji, bo z informacji, które do tej pory posiadamy wynika, że choć wygląd będzie identyczny jak u poprzednika, to wnętrze nowego taniego smartfona od Apple będzie naprawdę mocarne, co zadowoli spore grono użytkowników.

Nie da się ukryć, że premiera iPhone SE 2022 będzie jednym z głośniejszych tematów po stronie amerykańskiego producenta, a jak do tej pory wszystkie informacje na temat nowego sprzętu są ściśle strzeżone. To sprawia, że z oficjalnych źródeł wiemy naprawdę mało, a plotki i domniemane informacje pojawiają się co chwilę. Sam iPhone SE jest bardzo ciekawym sprzętem, bo oferuje naprawdę sporo pod względem technicznym, a jednak zachowuje minimalistyczny wygląd i niską cenę. Obecna generacja wizualnie opiera się na iPhone 8, a z najnowszych informacji wynika, że następna odsłona będzie bardzo zbliżona wizualnie do swojego poprzednika.

iPhone SE 2022 - wizualnie identyczny jak w 2020, ale środek ma mocarny
Foto. TenTechReview/@xleaks7

Na nowy model Apple ma tak naprawdę dwie drogi – albo postawi na wygląd bardzo zbliżony do obecnej generacji, a jedynie podzespoły ulegną modyfikacji (i to znacznej) albo wygląd pójdzie w stronę iPhone 11. Znacznie bardziej prawdopodobna jest pierwsza wersja i nawet mamy już dostępne rendery, które wskazują prawdopodobny design nowego urządzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że nowy iPhone SE 2022 będzie miał następujące wymiary – 138.4 x 67.3 x 7.3 mm (8.2 mm z wystającą wyspą aparatu), a jego ekran będzie miał następujące parametry – 131.3 x 60.2 mm, 5.69″cala.

iPhone SE 2022 - wizualnie identyczny jak w 2020, ale środek ma mocarny
Foto. TenTechReview/@xleaks7

Jeśli chodzi o podzespoły, to sercem będzie procesor Bionic A15 znany z iPhone 13, który pozwoli na obsługę technologii 5G, a reszta podzespołów bazować będzie na modelu iPhone 11. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym artykule poświęconym specyfikacji nowego smartfona. Cena nowego modelu może być największą jego zaletą, ponieważ wstępnie się mówi, że pozostanie ona bez zmian względem obecnej generacji, a to oznaczałoby, że bazowa cena wyniesie 2199 złotych za wersję 64 GB oraz 2449 złotych za wariant za pamięcią o pojemności 128 GB. Myślicie, że nowa propozycja od Apple okaże się światowym bestsellerem?

iPhone SE 2022 - wizualnie identyczny jak w 2020, ale środek ma mocarny
Foto. TenTechReview/@xleaks7

Foto. TenTechReview/@xleaks7

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *