Nowy iPhone SE 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nic dziwnego, będzie to najtańszy smartfon w ofercie amerykańskiego producenta, ale wszystko wskazuje na to, że wstępne plotki i przecieki nie do końca okazały się prawdą.

Wprowadzenie kolejnej generacji budżetowego smartfona przez Apple wywołuje nie małą sensację. Do tej pory w sieci pojawiało się bardzo dużo plotek na temat nowego urządzenia i najważniejsza z nich mówiła, że design skieruje się w stronę iPhone 11. To byłaby nie lada gratka dla wszystkich fanów amerykańskiego producenta telefonów, ponieważ byłby to spory skok względem poprzednika, a fakt połączenia tego z procesorem Bionic A15 oraz utrzymaniem ceny 2199 złotych brzmiał jak sen. Teraz okazuje się, że nie będzie aż tak kolorowo, bowiem wizualnie musimy wrócić do iPhone 8.

iPhone SE 3 na żywo! Pierwsze zdjęcia nowego bestsellera od Apple

Z renderami i przeciekami jest tak, że niby coś nam zdradzają, ale jednak wciąż nic szczególnego nie wiadomo, a ich autentyczność bardzo łatwo poddać w wątpliwość. Jon Prosser, znany leakster, jako pierwszy pokazał nowego iPhone SE 3 na zdjęciach. Co prawda są one słabej jakości, ale potwierdzają nam bardzo dużo informacji. Przede wszystkim, wiemy, że wizualnie Apple skieruje się w stronę iPhone 8. To ważna informacja, bo do tej pory mówiliśmy właśnie o wersji 8 lub 11. Jednak co ważniejsze, potwierdziły się informacje dotyczące specyfikacji i tak sercem smartfona będzie procesor Bionic A15, który pozwoli na obsługę sieci 5G. Będzie to pierwszy model z serii obsługujący tę technologię.

iPhone SE 3 na żywo! Pierwsze zdjęcia nowego bestsellera od Apple

iPhone SE 3 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 4,7-cala, duże ramki oraz klasyczny przycisk Touch ID, a także jeden aparat z tyłu o rozdzielczości 12 Mpx. Pojawiły się również informacje odnośnie ceny, jednak tutaj z góry możemy założyć, że nie są to informacje wiarygodne. W Indiach telefon ma kosztować 300 dolarów, czyli ok. 1200 złotych. Choć bardzo byśmy chcieli zobaczyć takie ceny za nowe urządzenie od Apple, to jest to jednak niemożliwe, a faktyczna cena będzie na poziomie 2199 złotych za wersję 64 GB oraz 2449 złotych za wariant za pamięcią o pojemności 128 GB. Kiedy premiera iPhone SE 3? Urządzenie ma zadebiutować 8 marca, czyli w Dzień Kobiet. Czyżby to był prezent od Apple dla wszystkich Pań?

Źródło: Genius Bar Podcast

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *