Premiery flagowców zawsze wzbudzają duże emocje, nie inaczej jest w przypadku Samusng Galaxy S22, którego zdjęcia prasowe już krążą w sieci. To oznacza, że możemy, przynajmniej częściowo, zweryfikować przecieki z uzyskanymi informacjami, jakie mamy przed premierą.

Od kilku tygodni regularnie pojawiają się wizualizacje nowych smartfonów z serii Galaxy S22. Jednak do tej pory bazowały one w dużej mierze na plotkach i przypuszczeniach. Teraz dzięki serwisowi LetsGoDigital mamy okazję zobaczyć oficjalne zdjęcia prasowe oraz plakat reklamujący nowy model. W rezultacie część plotek, o których mówiono tygodniami się potwierdza, a część całkowicie zostaje skreślona. Oto jakie elementy są już pewne:

Samusng Galaxy S22 z premierą w lutym 2022 - potwierdzenie przecieków
Wizualizacja na podstawie przecieków
  • najmocniejszy wariant nosi nazwę Samsung Galaxy S22 Ultra
  • S22+ wizualnie kieruje się w stronę poprzednika, natomiast S22 UItra będzie miał kanciastą bryłę i poczwórny aparat bez charakterystycznej wysepki;
  • S22 Ultra będzie wyposażony w rysik S Pen, chowany w obudowie
  • S22 oraz S22+ będą wyposażone w potrójny aparat, natomiast S22 Ultra w poczwórny

Na zdjęciu prasowym obok Samsunga Galaxy S22 Ultra pokazany jest drugi smartfon, czyli S22 Plus, który ma być dostępny w kolorze białym, czarnym, zielonym i różowym złocie. Model podstawowy będzie wyglądał tak samo jak model Plus – główną różnicą będzie rozmiar. S22 będzie miał wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,06 cala, model Plus będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,55 cala.

Samusng Galaxy S22 z premierą w lutym 2022 - potwierdzenie przecieków
Oficjalny plakat reklamowy Samusng Galaxy S22 Ultra

Poznaliśmy również specyfikację aparatów w nowych modelach i tak Galaxy S22 oraz S22+ otrzymają potrójny zestaw aparatów składający się z aparatu szerokokątnego 50 MP, ultraszerokokątnego 12 MP i aparatu 12 MP z 3-krotnym zoomem optycznym. Natomiast S22 Ultra wyposażony będzie w poczwórny układ składający się z ulepszonego aparatu głównego 108 MP, ultraszerokokątnego aparatu 12 MP i dwóch teleobiektywów 10 MP z 3-krotnym i 10-krotnym zoomem optycznym.

Premiera nowych telefonów Samsunga ma mieć miejsce 8 lutego 2022 roku podczas wirtualnego wydarzenia Galaxy Unpacked. Do sprzedaży oficjalnie urządzenia mają trafić w ostatnim tygodniu lutego i właśnie bliżej tej daty poznamy cennik na rynek polski. Czekacie na nowości od Samsunga?

Źródło: LetsGoDigital

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *