Zbliżają się święta i z tej okazji Xbox postanowił nagrodzić wybranych użytkowników All-Star Gold prezentem w postaci darmowego 5-miesięcznego Xbox Game Pass. Sprawdźcie czy to do Was trafiła wiadomość, a być może znajdujecie się w gronie nagrodzonych szczęśliwców.

Zdążyliśmy się przyzwyczaić do promocji w postaci 3-miesięcznego dostępu do Xbox Game Pass za 4 złote (później 39,99 zł miesięcznie) albo Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 30 dni (później 54,99 zł miesięcznie). Jednak tym razem Xbox zaskoczył świątecznym prezentem i do wybranych użytkowników programu All-Star Gold wysyła wiadomości, które brzmią mniej więcej tak:

W ramach podziękowania za bycie członkiem All-Star Gold, chcielibyśmy w te święta dać ci 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate. Jeżeli dołączysz do usługi XGP, cały pozostały twój czas z Live Gold przeniesie się tam w stosunku 1:1.

Treść wiadomości od Xbox
Xbox Game Pass za darmo przez 5 miesięcy - sprawdź czy dostałeś!

Nie opublikowano zasad przyznawania bonusu, ale możemy przypuszczać, że konieczne jest posiadanie aktualnej subskrypcji Gold. Warto sprawdzić czy w naszej skrzynce pojawiła się wiadomość od Xbox, bo szkoda byłoby, gdyby przepadł Wam kod na 5 miesięcy darmowej zabawy w ponad 100 tytułów dostępnych w Xbox Game Pass. Lista stale się powiększa, a na dzień dzisiejszy znajdziemy takie gry jak Mortal Kombat 11, Among Us, Halo Infinite, Forza Horizon 5, FIFA 21, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – Deluxe Edition, Forza Horizon 4, Madden NFL 21, ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition, The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition czy Dead by Daylight.

Xbox Game Pass za darmo przez 5 miesięcy - sprawdź czy dostałeś!

Pierwsze informacje o kodach na darmową usługę pojawiły się na platformie Reddit i pierwotnie wielu użytkowników wątpiło, aby to faktycznie Xbox rozdawał kody. Jednak wraz z postępem czasu okazało się, że coraz to większa grupa graczy otrzymała kody na Game Pass, więc akcja zdaje się być zamierzona. Dajcie znać czy Wy również trafiliście do grupy szczęśliwców obdarowanych przez Xbox!

Foto. Reddit oraz materiały prasowe producenta

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *